Antoni raz jeszcze

Wczorajsze wydarzenia i wypowiedzi Antoniego Macierewicza w trakcie obrad komisji sejmowej utwierdziły mnie w przekonaniu, że wszyscy ministrowie oraz urzędnicy państwowi najwyższego szczebla powinni, jak wszyscy pracownicy obligatoryjnie być poddawani cyklicznym badaniom profilaktycznym. Najważniejszym składnikiem tych badań powinna być konsultacja psychiatryczna oraz psychologiczna. Jakiekolwiek podejrzenie choroby psychicznej lub uzależnienia od środków psychoaktywnych powinno wykluczać możliwość podjęcia lub kontynuowania pracy na danym stanowisku. Pan Antoni swoimi bujdami zabrnął już tak daleko, że nawet znany ze wspaniałej elokwencji europoseł Czarnecki nie był w stanie rozsądnie wyjaśnić sensu jego wypowiedzi. Obserwacja psychiatryczna na oddziale szpitalnym, w przypadku Pana Antoniego jest konieczna celem potwierdzenia ewentualnej choroby psychiczej. Jeżeli lekarze wykluczą chorobę psychiczną to mamy pewność, że Antoni Macierewicz jest perfidnym, cynicznym kłamcą i manipuluje opinią publiczną dla osiągnięcia celu jakim było przejęcie a obecnie utrzymanie pełni władzy w Polsce. Ludzie obudźcie się wreszcie i przejrzyjcie na oczy zanim nie jest zbyt późno. Ten człowiek prowadzi całą Polskę na skraj przepaści. Nawet Kaczyński przestaje nad nim panować. Nigdy nie popierałem i nie popieram Kaczyńskiego ale jeśli odsunie od władzy Macierewicza to pogratuluję mu słusznej i rozsądnej decyzji. Panie Prezesie, tylko Pan może jeszcze powstrzymać tego szaleńca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Co tam panie w PiSuarze.... Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Antoni raz jeszcze

  1. POpaprańcy,KODziarze,dzieci resortowe i inne menty społeczne, piszcie tak dalej a wszystkie latarnie i tak są Wasze bo naszych pięknych drzew Polskich szkoda na was !!

  2. Prze-PiS pisze:

    Biorąc pod uwagę Pana poziom intelektualny i wykształcenie spodziewałbym się raczej mądrej polemiki czy też sensownego komentarza. Ale może ja zbyt wiele oczekuję po zwolenniku PiSuaru?

Możliwość komentowania jest wyłączona.